Sklep łatwy w obsłudze                                    Komputery Zakupy on-line Serwis Raty Kontakt

Kontakt: info@camino.pl

Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia przez stronę internetową.

E-mail

Hasło

przypomnij hasło

zapamiętaj

Rejestracja

pokaż wszystkich producentów

ASORTYMENT

płyty główne

KARTA PRODUKTU

powrót do listy

Płyta Socket AM3 MSI 760GM-P23 (FX)

Kod produktu: 760GM-P23 (FX)

Grupa towarowa: płyty główne

122,00 zł

szt.

Produkty uzupełniające

Obudowa Modecom HARRY Czarna

Obudowa Modecom HARRY Czarna

89,00 zł

WYBIERAM

Zasilacz ATX  400W LOGIC

Zasilacz ATX 400W LOGIC

85,00 zł

WYBIERAM

Razem:
122,00

Opis

AMD 760G+SB710 Chipset

 • OC Genie: Easy Overclocking Technology
 • Unlock CPU Core: Unlock hidden CPU core and potential
 • Lossless 24bit/192kHz HD Audio

  Unlock CPU Core
  Technologia MSI Unlock CPU Core daje możliwość odblokowania ukrytych rdzeni procesora przez wybranie kilku opcji BIOSu. Przez odblokowanie procesora Phenom II X2 otrzymujemy procesor Phenom II X4, co daje skok wydajności o 104%! Ponadto MSI daje Ci sposobność, by zmodyfikować Phenom II X4 960T do poziomu 6-rdzeniowego procesora, używając jedynie ustawień BIOSu. W procesie odblokowywania ukrytych rdzeni MSI nie używa żadnych dodatkowych chipów, a jedynie rozwiniętych przez swoich inżynierów funkcji BIOSu, które z łatwością są aktualizowane wraz z nowymi wersjami BIOSu. Dla jeszcze łatwiejszego dostępu do całej funkcjonalności tej opcji, MSI umożliwia powyższe modyfikacje z poziomu systemu operacyjnego Window, bez potrzeby wchodzenia w BIOS.

  Kondensatory polimerowe na PWM
  Kondensatory to najważniejsze komponenty zasilania produktu związanego z elektroniką. Jakość kondensatorów może zaważyć na stabilności całego systemu, stwarzając ryzyko uszkodzenia produktu. Obecnie stosowane są dwa rodzaje kondensatorów: elektrolityczne i stałe (polimerowe). W porównaniu do elektrolitycznych, kondensatory stałe wykazują dłuższą żywotność, zapewniają stabilniejsze napięcie przy wysokich temperaturach. Co ważniejsze, kondensatory stałe nie zawierają żadnych płynnych substancji, dzięki czemu ryzyko ich wyciekania nie zagraża trwałości produktu. Biorąc pod uwagę również zwiększoną przewodność kondensatorów stałych, nie można się dziwić, że stanowią one znaczące ulepszenie jakości produktu.

  Auto OC Genie
  W przeszłości użytkownicy musieli zmieniać ustawienia procesora oraz pamięci w BIOSie, by podkręcić swój sprzęt. Nadawanie odpowiednich wartości zegarom to niezwykle skomplikowana operacja, zajmująca nawet 30minut. Auto OC Genie upraszcza wszystkie te czynności do prostego naciśnięcia przycisku. Podczas gdy procesory z najwyższej półki kosztują nawet 1000 USD, Auto OC Genie pozwala na zakup w granicach 200 USD i osiągnięcie tej samej wydajności. Współczynnik ceny do wydajności rośnie nawet do 500% i podnosi wartość systemu

  Winki 3
  Winki 3 jest darmowym systemem operacyjnym, którego rdzeń opiera się na architekturze Linux Szybki start interfejsu oraz wybór wielu języków sprawiają, że Winki 3 jest łatwą w użyciu platformą, dzięki której możesz korzystać z najpopularniejszych funkcji, takich jak: surfowanie po internecie, dostęp do poczty i komunikatora, przeglądanie zdjęć i innych. To najbardziej praktyczny sposób, by być online w najkrótszym czasie.

  i-Charger
  Mobilne urządzenia stają się coraz bardziej nieodłącznym elementem naszego codziennego życia. Smartfony czy tablety stały się modnym akcesorium. Jednak wiele komputerów nie jest w stanie poradzić sobie z ładowaniem takiego sprzętu, którego nie sposób pozostawić na długi czas podłączonego. i-Charger od MSI to program pracujący w środowisku Windows, który umożliwia zmianę trybu zasilania portu USB, by dostarczał większy prąd. Gdy Twoje urządzenie podłączone jest do portu USB, i-Charger sam inicjuje odpowiedni tryb ładowania, dobierając go do podłączonego akcesorium.

  M-Flash
  Technologia M-Flash pozwala na łatwe zapisanie kopii BIOS-u na nośniku USB. W przypadku awarii systemu, informacje zapisane na urządzeniu USB pozwolą na powrót do oryginalnych ustawień BIOS-u, gwarantując wygodną i bezpieczną naprawę. BIOS płyty głównej jest również wyposażony w funkcje Memory-Z i CPU Specifications, dzięki którym overclockerzy odczytają szczegółowe informacje o pamięciach i procesorze.

  Live Update 5
  MSI Live Update jest to użyteczna aplikacja do aktualizacji BIOSu oraz sterowników, pozwalająca na zaoszczędzenie czasu i ograniczenie ryzyka podczas aktualizacji.

  Dane techniczne

  standard płyty microATX (24.4 cm x 20.5 cm)
  gniazdo procesora AM3
  obsługiwane typy procesorów AMD FX, Phenom II X6/X4/X3/X2, Athlon II X4/X3/X2, Sempron
  chipset AMD 760G + SB710
  liczba obsługiwanych procesorów maks. 1
  typ obsługiwanej pamięci DDR3 800/1066/1333
  dwukanałowa obsługa pamięci Tak
  ilość gniazd pamięci 2, maks 16 GB
  ilość złączy PCI 1 x PCI, 1 x PCI-Express x1
  Złącze grafiki 1 x PCI Express 2.0 x16
  kontroler 6 x SATA 3 Gb/s
  obsługa RAID RAID 0, 1, 10
  zintegrowana karta sieciowa 10/100/1000 Mb/s Realtek 8111E
  zintegrowana karta dźwiękowa 8- kanałowa karta dźwiękowa High Definition Audio Realtek ALC887
  zintegrowana karta graficzna Radeon HD (wsparcie dla procesorów ze zintegrowanym układem graficznym)
  dodatkowe kontrolery 2 x USB 2.0 connector (4 USB), 1 x COM, 1 x S/PDIF
  porty zewnętrzne 6 x USB2.0, 2 x PS/2, VGA, DVI-D, RJ-45, Audio
  dołączone oprogramowanie Sterowniki i narzędzia MSI
 • INFORMACJE