Sklep łatwy w obsłudze                                    Komputery Zakupy on-line Serwis Raty Kontakt

Kontakt: info@camino.pl

Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia przez stronę internetową.

E-mail

Hasło

przypomnij hasło

zapamiętaj

Rejestracja

pokaż wszystkich producentów

ASORTYMENT

telewizory LCD

KARTA PRODUKTU

powrót do listy

LCD-TV 32" LG 32LN570R

Kod produktu: 32LN570R

Grupa towarowa: telewizory LCD

1 076,00 zł

szt.

Produkty uzupełniające

Razem:
1 076,00

Opis

Standard pozwalający na przewodową wymianę danych między wszystkimi zgodnymi z nim urządzeniami mogącymi gromadzić treści multimedialne. Pozwala na synchronizację plików, odtwarzanie materiałów video i audio zgromadzonych na komputerze bądź telefonie a także na zaawansowaną kontrolę pracy każdego podłączonego urządzenia (m. in. używanie smartfona w roli pilota).

DVB-T
Tuner niezbędny do odbioru cyfrowego sygnału telewizji naziemnej - nowego standardu nadawania, zapewniającego dużo lepszy odbiór i wyjątkowe możliwości konfiguracji. Dzięki wbudowaniu go w telewizor unikamy konieczności dokupywania dodatkowego urządzenia, a także chaosu i bałaganu związanego z plątaniną kabli.

Dual Core
Zaawansowany, dwurdzeniowy procesor zastosowany w telewizorze pozwala na płynną i szybką obsługę zaawansowanych opcji urządzenia. Wysoka moc obliczeniowa sprawia, że nawet najbardziej wymagające aplikacje nie wpłyną w sposób znaczący na komfort użytkowania telewizora.

HDMI
Zaawansowany standard cyfrowego przesyłu danych, pozwalający na jednoczesny transfer obrazu w wysokiej rozdzielczości, wielokanałowego dźwięku przestrzennego i dużej ilości innych informacji. Zapewnia szerokią kompatybilność, odporność na zakłócenia oraz możliwość transferu nieskompresowanego sygnału.

Podświetlenie LED
Podświetlenie diodami LED pozwala na osiągnięcie wysokiej jakości obrazu przy równoczesnym zmniejszeniu zużyciu energii elektrycznej i zwiększeniu trwałości telewizora, a także umożliwia konstrukcję wyjątkowo cienkich paneli, znacząco poprawiając estetykę urządzenia.

Smart TV
Intuicyjne i inteligentne - telewizory LG otwierają przed Tobą nowy wymiar rozrywki, udostępniając zasoby światowej sieci, filmy, programy i seriale, a także świat dedykowanych aplikacji, całkowicie odmieniających sposób korzystania z telewizora. Innowacje i usprawnienia dotknęły każdego aspektu urządzenia - od technologii wyświetlania obrazu i odtwarzania dźwięku po nowe formy sterowania i wymiany informacji - dzięki temu Smart TV firmy LG staje się pełnoprawnym centrum domowej aktywności i zabawy.

Triple XD Engine
Zastosowany w telewizorze procesor wideo ma za zadanie przeprowadzanie obróbki obrazu. Ta technologia zapewnia żywe, doskonale odwzorowane kolory i doskonały dynamiczny obraz.

Wi-Fi Ready
Dzięki wykorzystaniu opcjonalnego dodatkowego klucza USB lub adaptera telewizor jest w stanie połączyć się z domową siecią bezprzewodową, co pozwala na osiągnięcie pełnej funkcjonalności związanej z wymianą danych i dostępem do sieci bez wykorzystania uciążliwych i wprowadzajacych chaos kabli.

Dane techniczne

przekątna [cale] 32
rozdzielczość 1366 x 768
złącza 3xHDMI,Composite,Component,Antenowe,Audio,Słuchawkowe,CI,SCART,Optyczne audio,LAN,3xUSB
szer. x wys. x głęb. - waga 738 x 497 x 207 mm - 6.7 kg
dodatkowe informacje Tuner Cyfrowy DVB-T/C,MPEG4, DLNA, SMART TV, 100 Hz, VESA
kolor obudowy Czarny
głośniki 2 x 10W, Dolby Digital Plus / Dolby Pulse, DTS Premium Audio, Down Firing + Full Range

INFORMACJE