Sklep łatwy w obsłudze                                    Komputery Zakupy on-line Serwis Raty Kontakt

Kontakt: info@camino.pl

Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia przez stronę internetową.

E-mail

Hasło

przypomnij hasło

zapamiętaj

Rejestracja

pokaż wszystkich producentów

ASORTYMENT

klawiatury

KARTA PRODUKTU

powrót do listy

Klawiatura laserowa Magic Cube

Kod produktu: UDKCLMAGCUB

Grupa towarowa: klawiatury

502,00 zł

szt.

Opis

Projekcyjna klawiatura i multidotykowa myszka

Magic Cube to przenośna, pełnowymiarowa klawiatura projekcyjna. Pozwala wygodnie korzystać z urządzeń posiadających małe przyciski nawigacyjne lub ekran dotykowy, symulując pełnowymiarową klawiaturę w dowolnym miejscu i czasie.

Laserowy projektor wyświetla klawiaturę na biurku czy innej płaskiej, nieprzezroczystej powierzchni. Użytkownik pisze na niej w taki sam sposób, jak przy użyciu standardowej klawiatury.

System czujników opartych o niewidzialną warstwę podczerwieni rejestruje ruchy palców i przekazuje je do urządzenia, które interpretuje je jako odpowiednie litery i znaki.

Dzięki zastosowaniu unikalnej, opatentowanej technologii Celluon może zaprezentować rozwiązanie stanowiące rewolucyjną odpowiedź na wymagania dzisiejszego mobilnego społeczeństwa – projekcyjną klawiaturę. Urządzenie znane również pod nazwą "wirtualna klawiatura", "laserowa klawiatura" czy "optyczna klawiatura" sprawdzi się jako niezawodne narzędzie do wprowadzania danych, działające z najwyższą precyzją, przewyższającą wszystkie znane dotąd aplikacje. Celluon kontynuuje prace rozwojowe nad funkcjonalnością i wyglądem swojej klawiatury projekcyjnej, wyznaczając coraz to nowe standardy. Ciągle rozwijająca się firma Celluon jest niezaprzeczalnie światowym liderem w dziedzinie tego typu technologii.

Zobacz sam!


Technologia
Klawiatura wyświetlana jest na każdej nieprzejrzystej powierzchni. Układ klawiszy przekazywany jest poprzez niewidzialną warstwę podczerwieni połączoną z czujnikiem optycznym.
Zasada działania jest prosta: Kiedy użytkownik dotyka klawisza na wyświetlonej klawiaturze, warstwa podczerwieni zostaje "przerwana". Powoduje to wychwycenie refleksji UV przez czujnik w trzech wymiarach, poprzez system umożliwiający przypisanie koordynatów do poszczególnych znaków na klawiaturze.

Charakterystyka produktu
Magic Cube jest w pełni kompaktowym i wszechstronnym produktem. To projekcyjna klawiatura i multidotykowa myszka - a wszystko to w jednym prostym do użycia pudełku.
Magic Cube może być podłączony do wszystkich urządzeń posiadających Bluetooth, włącznie z najnowszymi modelami iPhone, iPad, smartphonów Android oraz Blackberry.
Można również podłączyć się w trybie plug-and-play do komputerów z systemem operacyjnym Windows.
Po naciśnięciu jednego przełącznika, "magiczna kostka" gotowa jest do parowania z urządzeniem przenośnym. Zmieści się łatwo w kieszeni - zawsze w pełni gotowa do działania.

Kompatybilność:

 • iPhone 3GS/4, iPad (iOS4), Blackeberry, Android 2.0 i nowszy, Windows Phone 7, Windows XP/Vista/7.
  Typ klawiatury:
 • 19mm przyciski, QWERTY
  Rozpoznawanie znaków:
 • Do 400 znaków na minutę
  Pobór mocy:
 • 5V, 2W (maks.)
  Żywotność baterii:
 • Ok. 150 min., 700 mAh

  Dane techniczne

  typ klawiatury Projekcyjna klawiatura i multidotykowa myszka
  interfejs Bluetooth
 • INFORMACJE