Sklep łatwy w obsłudze                                    Komputery Zakupy on-line Serwis Raty Kontakt

Kontakt: info@camino.pl

Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia przez stronę internetową.

E-mail

Hasło

przypomnij hasło

zapamiętaj

Rejestracja

pokaż wszystkich producentów

ASORTYMENT

urządzenia GPS - nawigacja satelitarna

ZOBACZ TEŻ

KARTA PRODUKTU

powrót do listy

GPS NavRoad VIVO S + AutoMapa Europy

Kod produktu: 5901597740926

Grupa towarowa: urządzenia GPS - nawigacja satelitarna

769,00 zł

szt.

Opis

Przenośny, multimedialny system nawigacji GPS

 • dotykowy ekran 6"
 • nawigacja
 • multimedia
 • zestaw głośnomówiący bluetooth
 • transmiter FM
 • internet
 • e-book, kalendarz, kalkulator, gry
 • filmy, muzyka, zdjęcia
 • aktywny uchwyt

  Cienka, elegancka, stylowa obudowa wykonana z solidnego materiału, lekka konstrukcja, to cechy nowego 6-calowego modelu nawigacji NavRoad VIVO S. Nowoczesne komponenty zastosowane w produkcji urządzenia zapewniają efekt w postaci sprawnego i wydajnego narzędzia do nawigacji. Wyraźny, duży, dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 6 cali, to obiekt pożądania nie tylko kierowców ciężarówek i autobusów, ale również tych, którzy lubią widzieć więcej nie wysilając przy tym wzroku. Przy rozdzielczości 800x480, obraz wyświetlany na ekranie jest ostry i szczegółowy.

  Ma to znaczenie nie tylko podczas nawigowania lecz również podczas korzystania z multimediów.

  Bogate multimedia – dodatkowa rozrywka
  Szybki podgląd sfotografowanych przedmiotów, czy też rodzinnych zdjęć umożliwia będąca na pokładzie VIVO S przeglądarka fotografii. Do zalet urządzenia należy możliwość odtwarzania muzyki oraz filmów, w tym również z pendrive`a. Obsługę pamięci zewnętrznej zapewnia USB host, który umożliwia także komunikację z urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak np. systemy zarządzania flotą. VIVO S oferuje dodatkowo kalkulator, kalendarz, gry oraz e-book. Nie sposób nudzić się z nawigacją, która potrafi uatrakcyjnić nawet chwilę postoju.

  Mocnym punktem zestawu jest moduł GPS Sirf Atlas V, który umożliwia przebiegające bez zakłóceń prowadzenie do celu, nawet w tak trudnym dla nawigacji terenie, jak wąskie uliczki między wysokimi budynkami. Zastosowana w urządzeniu technologia SiRFAlwaysFix wykorzystująca algorytmy przewidywania pozycji satelitów praktycznie cały czas utrzymuje moduł GPS w stanie gorącego startu. Pozwala to szybko ustalić pozycję pojazdu podczas planowania trasy lub jazdy.

  Wyposażenie modelu w wejście wideo umożliwia np. podłączenie kamery cofania.

  Bluetooth – szerokie możliwości wykorzystania
  Bluetooth umożliwia korzystanie z nawigacji jak z zestawu głośnomówiącego. Nawigacja po sparowaniu z telefonem dysponuje historią połączeń telefonicznych oraz pobraną z telefonu listą kontaktów. (dot. większości telefonów)

  Internet i transmiter FM - jeszcze większy zakres działania
  Miłośnikom surfowania w sieci zadedykowano przeglądarkę internetową, do której VIVO S oferuje dostęp już z poziomu głównego menu. Zaletą godną odnotowania jest wyposażenie nawigacji w transmiter FM. Pozwala on na wydobycie dźwięków urządzenia przez zestaw głośników samochodowych.

  Wyjątkowa ergonomia – wysoka funkcjonalność
  Dla nowego modelu przewidziano aktywny uchwyt umożliwiający wygodny montaż oraz demontaż urządzenia, np. dzięki opcji podłączenia zasilania do uchwytu. Uchwyt ten znajduje się już w standardowym zestawie VIVO S. Uchwyt wyposażony został w wejście wideo, co wyjątkowo upraszcza korzystanie z kamery cofania. Jednorazowe podłączenie okablowania kamery do aktywnego uchwytu wystarcza, by uruchamianie kamery cofania, już za każdym razem, sprowadzało się tylko do umieszczenia urządzenia w uchwycie.

  Dodatkowo dla zwiększenia wygody użytkownika dodano przyciski sprzętowe pozwalające na regulację głośności. Dwupunktowo regulowany uchwyt zapewnia dokładne ustawienie urządzenia, tak by było ono doskonale widoczne.

  Odblokowany system – swoboda wyboru map
  Nie bez znaczenia jest wyposażenie nowego modelu NavRoad w odblokowany system Windows. Umożliwia to instalowanie przez użytkownika dowolnego oprogramowania.

  W zestawie:
 • AutoMapa Europy
 • Ładowarka samochodowa
 • Uchwyt na szybę
 • Kabel USB
 • Krótki przewodnik

  Dane techniczne

  procesor Centrality Atlas V
  częstotliwość 664 MHz
  pamięć RAM 128 MB
  pamięć ROM 2 GB
  przekątna ekranu 6 cali, kolorowy ekran dotykowy
  rozdzielczość ekranu (nominalna) 800 x 480 pikseli
  karty pamięci microSD
  łączność bezprzewodowa Bluetooth, Transmiter FM
  złącza zewnętrzne miniUSB, Gniazdo słuchawkowe 2,5 mm, AV-IN
  oprogramowanie Microsoft Windows CE 6.0, AutoMapa Europy
  szer. x wys. x głęb. - waga 158 x 99 x 12 mm - 216 g
  funkcja aparatu cyfrowego Nie
 • INFORMACJE